Оқытудың жетінші күнінде жобаға қатысушылар тобы дуальді білім беру аясында құзіреттілікті дамыту тақырыбын жалғастырды, атап айтқанда: жеке қабілеттер, негізгі құзыреттер, кәсіби құзыреттілікті дамытудағы мотивациялық әдіс, құзыреттіліктерді бағалау туралы білімді жетілдіру мәселелері. , жұмысқа орналасу мүмкіндіктері және мансапты басқару мәселелері жан-жақты талданды. Профессор Регина Мэтис оқыту технологиясы арқылы іске асыру арқылы кәсіби құзыреттілікті дамыту үдерісімен таныстырды.

«Білім беру бағдарламаларын бағалау стратегиялары» модулінде профессор Ингрид Хотарек дуальды білім беру сапасының аспектілері, дуальді білім беру бағдарламаларының сапасының көрсеткіштері мен параметрлері туралы ақпарат берді. Дуальды оқыту жүйесіне практикалық серіктестерді тарту мәселелері қарастырылған.

Түстен кейін жобаға қатысушылардың бір тобы Қолданбалы ғылымдар университетіне (АӘУ) экскурсия жасады. Қазақстаннан келген команданы Стадмайер мырза мен Оттл ханым қарсы алып, АЕК қолданбалы ғылымдар университетінде оқу үдерісін ұйымдастырумен таныстырды. «Smart Building Technologies» дуальды оқытудың білім беру бағдарламасы туралы толық ақпарат берілген. Жобаға қатысушылар университеттің оқу және ғылыми зертханаларын аралады.