БҰЛ ЖОБА ЕУРОПАЛЫҚ КОМИССИЯНЫҢ ҚОЛДАУЫМЕН ҚАРЖЫЛАНДЫРЫЛАДЫ. ОСЫ ЖАРИЯЛАНЫМНЫҢ/МАТЕРИАЛДЫҢ МАЗМҰНЫ АВТОРДЫҢ ЖАУАПКЕРШІЛІГІ БОЛЫП ТАБЫЛАДЫ ЖӘНЕ ЕУРОПАЛЫҚ КОМИССИЯНЫҢ КӨЗҚАРАСЫН КӨРСЕТПЕЙДІ. КОМИССИЯ ОНДАҒЫ АҚПАРАТТЫ ПАЙДАЛАНҒАНЫ ҮШІН ЖАУАП БЕРЕ АЛМАЙДЫ

«Қазақстанда дуалды оқыту жүйесін енгізу» KazDual

Жұмыс берушілердің қажеттіліктеріне сәйкес студенттердің құзыретін жақсартатын, түлектердің жұмысқа орналасу мүмкіндіктерін арттыратын және жеке сектормен ынтымақтастықты нығайтатын Қазақстандағы дуальды жүйені бейімдеу.

KazDual жобасының ресми сайты
Серіктестер
Жобаның нақты мақсаттары

services

Қазақстанда дуалды білім беруді бейімдеу бойынша заңнамаға/нормативтік құжаттарға өзгерістер енгізу ұсынылсын.

services

Студенттерге ресми білім беруді жұмыс орнында алған оқумен үйлестіре отырып, анағұрлым өзекті білім мен дағдыларды алуға мүмкіндік беру.

services

Жұмыс берушілердің, жоғары оқу орындары мен студенттердің өнеркәсіптің түрлі салаларындағы әр түрлі қажеттіліктері мен мүдделерін қолдайтын жоғары білім берудің дуальды жүйесінің моделін әзірлеу, сондай-ақ жоғары оқу орындарына дуальды білім беруді енгізу бойынша ұсынымдар беру.

services

Кәсіби колледждердің бағдарламаларын жоғары оқу орындарына түсушілерге қойылатын талаптармен үйлестіру.

services

Студенттердің оқуға деген ынтасын арттыру және жоғары оқу орындары мен компаниялардың дуальді оқытуды қолдау мен енгізуге мүдделілігін арттыру, студенттердің оқудан шығарылуын төмендету.

services

Дуальді білім беру мен кәсіптік оқытудың желілік және зерттеу орталығын құру.

...

Қарағанды жоғары политехникалық колледжі