Директор блогы

Рахимова Жанар Зекеновна

Жеке блогымның барлық оқырмандарына Сәлем!

Директордың блогы арқылы Сіздермен байланысуға болатын мүмкіндікке шын жүректен қуаныштымын! Бұл, колледж қызметіне қатысы бар, Сіздерді қызықтыратын барлық сұрақтарды талқылау және оларға жауап алу үшін жақсы мүмкіндік. Бұл біздің қарым-қатынасымыз, пікір алмасуымыз үшін арамыздағы тығыз өзара қарым-қатынасты орнатуға ерік беретін алаң. Әркімнің өз пікірлерін қалдыруына, сұрақтар қоюына, ұсыныстар енгізуіне мүмкіндігі бар.

Бұл блог біздің бірлескен жұмысымыздағы пайдалы ресурс және тиімді құрал болады деп үміттенемін.

Сіздер, Қарағанды аймағының жетекші колледждерінің бірі туралы барлық қажетті ақпаратты ала алатын, Қарағанды жоғары политехникалық колледжінің ресми сайтына қош келдіңіздер.

Колледждің миссиясы – кәсіптік даярлық саласында инновациялық білім беру қызметтерін көрсететін және қоғамда сұранысқа ие дағдылары бар тұлғаны дамытатын бәсекеге қабілетті ТжКОБ оқу орны. Білім беру қызметтерінің жоғары сапасы колледж жұмысының негізгі басымдығы және оның миссиясын табысты орындаудың негізі болып табылады.

Колледж қызметінің басты мақсаты – маман даярлау сапасының заманауи талаптарына сай болуы.

Мамандық таңдау – әр адамның өміріндегі маңызды және шешуші қадам екені сөзсіз. Табысты мансап алынған білімдерден, іскерліктен, дағдылардан және құзыреттіліктен басталады. Өскелең ұрпақтың болашағы мамандық пен білім беру мекемесін дұрыс таңдаумен байланысты!

Сапалы білім, инновациялық әдістерді табысты қолдану, игілікті атмосфера, қызықты студенттік өмір, ең үздік студенттік активтердің бірі – осының барлығы біздің оқу орнымызда шоғырланған. Мұнда, негізі білім, шығармашылық және құзыреттілік болып табылатын ерекше әлем құрылған!

Біздің оқу орнымыздың беделі бүгінгі таңда колледж мақтан тұтатын жетістіктер – бұл оқытушылар құрамының жоғары біліктілігінің ғана емес, сонымен қатар басқарушылық шешімдерді қабылдаудағы шығармашылық және инновациялық тәсілдеменің нәтижесі!

Қазіргі заманғы маманды даярлау инновациялық ізденіссіз, оқу процесіне заманауи ақпараттық технологияларды енгізусіз мүмкін емес. Студенттердің иелігінде заманауи материалдық-техникалық база, оның ішінде, жоғары кәсіптік деңгейде сапалы білім беруге ерік беретін Креативті ойлау орталығы, Құзыреттілік орталығы, «Жас маман» кадрларын даярлау және қайта даярлау орталығы бар. Біз колледжімізді дамытуға, оны үздік етуге тырысамыз!

Колледжбен танысу Сіз үшін пайдалы ғана емес, сонымен қатар қызықты болады деп үміттенемін және Сіз сайттан колледж өмірі туралы Өзіңізге қажетті нақты ақпаратты таба аласыз.

Құрметпен, Рахимова Жанар Зекенқызы!

Березиков Александр Васльевич

Добрый день! В связи со служебной необходимостью прошу Вас выслать электронный адрес почты для направления запроса в Ваш ВУЗ для подтверждения подлинности диплома. Благодарю за сотрудничество.

Здравствуйте. Почта КВПТК: kptk@list.ru

Кайролла

Меня интересует, кто отвечает за размещение информации и событиях в колледже и вне с участием учебного заведения.

Добрый день, за контент сайта отвечает служба менеджмента качества , за размещение и техническое сопровождение - служба ИТ

Омаров Талгат

Здравствуйте. У меня образование горное - ПРМПИ. Преподователем по горному делу примите на работу?

Доброе утро! По вакансиям обращайтесь в кадровую службу по телефону 41-17-21

Гульжанат

Сәлеметсіз бе. Балам бірінші курста оқиды, білейін дегенім екіншісі семестр де оқуды қалай жалғастырамыз?

Бұл сұрақ Қарағанды облысы білім басқармасының қарарында. Нақты шешім қабылданған соң, колледж студенттері мен олардың ата-аналарына хабарлама жіберіледі.