Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернатта "өрт қауіпсіздігі" кафедрасынан кәсіптік бағдар беру

Болашақ мамандарды қолдау және дамыту миссиясын жалғастыра отырып, Қарағанды жоғары политехникалық колледжінің "Өрт қауіпсіздігі" кафедрасының оқытушылары Қуат Ерұлтан Еркелдіұлы мен Әбдікәрім Адай Асхатұлы Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернатта кәсіби бағдар өткізді. 2024 жылдың 11 қаңтарында өткен іс-шара болашақ кәсіби жолдарды талқылауға белсенді қатысқан 9 сыныптың 40 оқушысын жинады. Оқытушылар өрт қауіпсіздігіне байланысты облыстардың кең ауқымын таныстырып, Қарағанды жоғары политехникалық колледжінде оқу мүмкіндіктері туралы айтып берді.

Оқушылар өрт қауіпсіздігі саласындағы кәсіби перспективалар туралы ақпарат алып қана қоймай, тәжірибелі оқытушыларға сұрақтар қоя алды. Бұл маңызды оқиға оқушыларға болашақ білімі мен мансабы туралы саналы шешім қабылдауға көмектесті.

Кәсіптік бағдар беру процесінде оқушыларды белсенді тартқаны және қолдағаны үшін оқытушыларға алғыс айтамыз. Қарағанды жоғары политехникалық колледжі жас ұрпақты табысты және бай мансапқа жетелейтін жолға шабыттандыра алатынын мақтан тұтады.