Қарағанды жоғары политехникалық колледжі мен «Қазпошта» АҚ Қарағанды облыстық филиалы арасындағы ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қою

2024 жылғы 26 ақпанда Қарағанды қаласында «Қарағанды жоғары политехникалық колледжі» КМҚК мен «Қазпошта» АҚ Қарағанды облыстық филиалының өкілдері арасында кездесу өтті. Іс-шара Бұқар Жырау даңғылы, 9 мекенжайы бойынша «Қарағанды жоғары политехникалық колледжі» КМҚК акт залында өтті.

Кездесуде келесі мәселелер талқыланды:

1. Өзара қызығушылық тудыратын салаларда жоғары білікті кадрлар мен мамандарды даярлаудағы ынтымақтастық.
  2. Жұмысқа орналасу, сондай-ақ студенттердің тағылымдамадан және практикадан өтуі.
  3. «Қазпошта» АҚ қызметтерін көрсету.
  4. Өзара ынтымақтастық туралы меморандум жасасу.

Іс-шарада сөз сөйлегендер:

- Исмаилов Қуаныш Абдырахманович, «Қазпошта» АҚ Қарағанды ОФ директорының бизнес жөніндегі орынбасары;

- Тусупова Зауреш Алтаевна, сату бөлімінің бастығы;

- Ускенова Маржанкуль Касеновна, пошта, логистика және өндіріс бөлімінің бас маманы.

Екі тарап та ынтымақтастыққа және тәжірибе алмасуға дайын екендіктерін білдірді, бұл мамандарды тиімді даярлауға және студенттерді табысты жұмысқа орналастыруды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Кездесу нәтижесінде өзара ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды.

Бұл кездесу «Қарағанды жоғары политехникалық колледжі» КМҚК мен «Қазпошта» АҚ Қарағанды облыстық филиалы арасындағы әріптестік қатынастарды дамытудағы маңызды қадам болды. Күш-жігерді біріктіре отырып, екі ұйым да өзара қызығушылық тудыратын салада білікті мамандарды құруға және дамытуға ықпал етеді.

Біз бұл ынтымақтастық жемісті нәтижелер әкелетініне және Қарағанды қаласында білім беру және іскерлік салалардың одан әрі дамуына ықпал ететініне сенеміз.