ТОО «QazTehna» студенттер мен олардың ата-аналарымен кездесу өткізді

Қарағанды, 9 қыркүйек 2024 жыл – 9 қыркүйек 2024 жылы «QazTehna» ЖШС автобустар мен арнайы техника өндірісінің жетекші зауыты Қарағанды жоғары политехникалық колледжінің студенттер мен олардың ата-аналарына арналған жұмысқа орналасу және жұмыс орнындағы оқу мәселелеріне арналған кездесуді табысты өткізді.

Шара барысында келесі маңызды мәселелер қарастырылды:

1. Оқу аяқталғаннан кейін жұмысқа орналасу: Оқу орындарын бітірген студенттерге арналған жұмысқа орналасу бағдарламалары, жұмыс шарттары, мансаптық мүмкіндіктер мен ТОО «QazTehna» жұмысындағы артықшылықтар.
  2. Жұмыс орнында оқу: Зауыттың жаңа қызметкерлерге ұсынатын оқу мүмкіндіктері мен бағдарламалары, олардың тез бейімделуі мен кәсіби дамуы үшін.
  3. Білім беру ұйымдарымен ынтымақтастық: ТОО «QazTehna» білім беру ұйымдарымен қалай жұмыс істейтіндігі, мамандарды дайындау және тиімді білім беру бағдарламаларын жасау.
  4. Сұрақ-жауап сессиясы: Студенттер мен ата-аналарға зауыттың басшылығы мен HR бөлімінің өкілдерінен сұрақтар қоюға және жауаптар алуға мүмкіндік берілді.

Кездесу қатысушылар арасында үлкен қызығушылық туғызды және ТОО «QazTehna» ұсынатын мүмкіндіктер мен жұмысқа орналасу перспективалары туралы толық түсінік алуға көмектесті.