Кәсіби құзыреттілік және мансаптық өсу орталығындағы кәсіби сынамалар: Шахтинск аймағының 200 оқушысы Қарағанды жоғары политехникалық колледжі өткізетін іс-шараға қатысты

Қарағанды жоғары политехникалық колледжі Шахтинск аймағында кәсіптік білім беруді дамытуды жалғастыруда. Тағы да біз Шахтинск қаласы мен шағын елді мекендердің 12 мектебінің оқушылары үшін кәсіби сынамаларды мақтанышпен өткіздік. Іс-шара Шахтинск қаласының Кәсіби құзыреттілік және мансаптық өсу орталығының қабырғасында өтті.

Бұл жолы кәсіби сынаққа 200 оқушы қатысты, бұл болашақ кәсіби мүмкіндіктерге деген қызығушылықтың артып келе жатқанын көрсетеді. Жас қатысушылар Қарағанды жоғары политехникалық колледжінде кенші мен механиктен бастап құтқарушы мен бухгалтерге дейінгі түрлі мамандықтармен танысуға мүмкіндік алды.

Колледж осы іс-шараға белсенді қатысқан барлық білім алушылар мен мектептерге, сондай-ақ кәсіби біліктілік және мансаптық өсу орталығына кәсіби сынама жүргізу үшін тамаша жағдайлар жасағаны үшін алғыс білдіреді.