Профориентация для будущих студентов: Карагандинский высший политехнический колледж на родительском собрании в Гимназии №39 имени М. Жумабаева

2024 жылдың 10 сәуірінде біздің колледж М.Жұмабаев атындағы №39 гимназияда ата-аналар жиналысына қатысты. Осы кездесуде біз 9 сынып оқушыларының ата-аналарына Қарағанды жоғары политехникалық колледжінде оқу мүмкіндіктері туралы ақпарат бере отырып, кәсіптік бағдар бердік.

Ата-аналар біздің колледжде қол жетімді әртүрлі мамандықтар, қабылдау шарттары және оқу бағдарламасы туралы білді. Біз студенттерді кураторлық қолдау, заманауи оқу орындары мен зертханалардың болуы, сондай-ақ мансаптық өсу мен дағдыларды дамыту мүмкіндіктері туралы ақпарат бердік.

Біз сондай-ақ ата-аналар мен олардың балаларына саналы таңдау жасауға көмектесу үшін оқу орнымыздағы өмір мен оқу процесін көрсететін бейнені көрсеттік.

Біз ата-аналарға іс-шараға белсенді қатысқаны және колледжімізге қызығушылық танытқаны үшін алғыс айтамыз. Біздің кәсіби бағдарымыз сіздің балаңыздың болашақ білімі туралы дұрыс шешім қабылдауға көмектеседі деп үміттенеміз.