Австриядағы University College of Teacher Education Tvrol оқудың соңғы күні

Қорытынды тренингті профессор Регина Матиес және профессор Ингрид Хотарек жүргізді. Тренинг барысында 4 модуль «Құзыреттерді дамыту», семинар: «Мансаптық бағдар» сұрақтары зерделеніп, студенттерге олардың мансаптық мүмкіндіктері, құзыреттіліктерін дамыту жолдары туралы табысты кеңес берудің ықтимал жолдары талқыланды. Талқылау барысында қабілеттер мен дағдылардың ерекше белгілері командамен анықталды.

Оқыту бағдарламасына сәйкес жоба тобының University College of Teacher Education Tvrol, Сильвия Балдассаримен жоспарлы кездесуі өтті, ол университеттің даму тарихына тоқталды, оқу бағдарламасымен таныстырды және таныстырды. халықаралық бағдарламалар аясындағы ынтымақтастық ерекшеліктері: Erasmus + ICM.

Профессор Регина Матиес және профессор Ингрид Хотарек тренингке қатысушыларға жұмысқа белсенді қатысқандары мен кәсіби шеберліктері үшін алғысын білдіріп, KazDual командасына Сертификаттарды табыс етті, олар: Оңтүстік Қазақстан университеті. М.Әуезов атындағы, Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, академик Е.А. Бөкетов, Шәкәрім университеті, Қарағанды ​​жоғары политехникалық колледжі және Семей қаласының электротехникалық колледжі.