Қарағанды жоғары политехникалық колледжінің студенттері үшін Президенттің күзет қызметінен кәсіптік бағдар беру іс-шарасы

Қарағанды жоғары политехникалық колледжі өз студенттері үшін білім беру және мансаптық мүмкіндіктерді дамытуды жалғастыруда. 2023 жылғы 25 желтоқсанда колледж студенттері кәсіби бағдар беру бойынша іс-шара өткізген Президенттің күзет қызметінен кәсіби сала туралы білуге бірегей мүмкіндік алды.

Осы іс-шара барысында Президенттің Күзет қызметінің өкілдері өздерінің кәсіби тәжірибелерімен бөлісіп, осы саладағы жұмыс ерекшеліктері туралы айтып, студенттердің сұрақтарына жауап берді. Біз Президенттің күзет қызметіне қауіпсіздік пен қызмет саласындағы мансап жолдары туралы құнды білім алған студенттерімізге осындай бірегей мүмкіндік бергені үшін алғыс айтамыз.

Біз мұндай іс-шаралар студенттердің білім көкжиегін кеңейтіп қана қоймай, оларды болашақ кәсіби өміріндегі жаңа биіктерге шабыттандыратынына сенімдіміз. Президенттің күзет қызметіне жемісті өзара іс-қимыл жасағаны және білім беру және кәсіби байланыстарды қолдау мүмкіндігі үшін рахмет.

Алдағы оқиғалар мен оқиғалар туралы ақпарат алу үшін біздің сайтты қадағалаңыз!