Қарағанды жоғары политехникалық колледжінің «Болашақ» командасы облыстық «Қаржы білгірлері» байқауында ІІІ орынға ие болды

«Қарағанды облысында білім беруді дамытудың оқу-әдістемелік орталығы» КМҚК мен Қарағанды техникалық университетінің Инновациялық технологиялар колледжі Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығын мерекелеу аясында «Қаржы саласының білгірі» облыстық байқауы өткізілді. Конкурс екі кезеңде өткізілді: 1 кезең – іріктеу кезеңі, онда конкурсқа қатысушылармен "Теңге валютасының тарихы: қалыптасуы, дамуы, проблемалары" тақырыбы бойынша жұмыстар ұсынылды, сырттай өткізілді. Екінші кезең «Теңге валютасының тарихы», «Экономика және қаржы», «Әлем валюталары» тақырыптары бойынша сұрақтарды қамтитын 4 турдан тұратын интеллектуалды ойын түрінде дәстүрлі форматта өткізілді. Байқау қорытындысы бойынша Қарағанды жоғары политехникалық колледжінің атынан шыққан "Болашақ" командасы (құрамында 9-1-ОДД-20 тобының студенті Алмат Құдайбергенов, 9-1-РЭС-20 тобының студенті Дильназ Қуатова) 3 орын алды. Команданын жетекшісі экономикалық пәндер оқутышысы Айтман Е.Е.