Қарағанды жоғары политехникалық колледжінде жоспарланбаған кәсіби сынамалар: ҚУШОКЫ ОМ оқушыларының табысты қатысуы

Қарағанды жоғары политехникалық колледжі жоғары сынып оқушыларының кәсіптік білім берудегі мүдделерін қолдай отырып, жастармен белсенді жұмысты жалғастыруда. 2023 жылғы 10 қарашада Біз Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қушоқы ауылында орналасқан ҚУШОҚЫ жалпы білім беретін мектебінің оқушылары үшін жоспардан тыс кәсіби сынамалар ұйымдастырдық.

Іс-шара 50 жоғары сынып оқушыларын жинап, оларға Қарағанды жоғары политехникалық колледжі ұсынатын кәсіптік білім берудің әртүрлі салаларына енуге мүмкіндік берді. Біз оқушыларға осы іс-шараға белсенді қатысқаны және болашақ кәсіби мүмкіндіктерге қызығушылық танытқаны үшін Алғыс білдіреміз.

Колледж атынан ҚУШОҚЫ жалпы білім беретін мектебінің әкімшілігі мен педагогикалық құрамына жоспардан тыс кәсіби сынамаларды ұйымдастыруға және өткізуге жәрдемдескені үшін терең ризашылығымызды білдіргіміз келеді.

Біз бұл іс-шара оқушылар үшін Мамандықтар әлемін жақсы түсінуге мүмкіндік беретін және өз мансабындағы одан әрі қадамдар үшін шабыттандыратын жарқын тәжірибеге айналғанына сенімдіміз.

Алдағы оқиғалар мен студенттер үшін мүмкіндіктер туралы хабардар болу үшін Қарағанды жоғары политехникалық колледжінің жаңалықтарын қадағалаңыз!