Тлеубекова Гульбарам Боранбаевна

Заведующая горно-строительным отделением толығырақ

Әкімбаева Камила Ернарқызы

Бакирова Гулбахарам Тлеубековна

Заведующая отделением радиотехники, радиосвязи и аудита РРиА толығырақ

Бейсенаева Назым Мартбековна

Жакупова Ажар Жомартовна

Жилхайдаров Ербол Калелович

Какеша Есилжан

Камбаров Нурлыбек Арипбекович

Касимова Мадина Акбар кызы

Қадауова Айгүл Ермекқызы

Лопатина Наталья Борисовна

Омашев Медет Болатович

Педагог-психолог толығырақ

Серикова Сауле Канатовна

Педагог-психолог толығырақ

Федько Ирина Борисовна

Шорабаева Жулдыз Айтбековна

Оқытушы толығырақ

ЖБП кафедрасы өз қызметін 2001 жылы бастады. Кафедраның алғашқы меңгерушісі Каул Инна Оскаровна болды. Оның қатаң басшылығымен барлық жылдар бойы кафедра "колледждің үздік кафедрасы"атағына ие болды. 2020-2021 оқу жылынан бастап кафедраның меңгерушісі Бакирова Гулбахарам Тлеубековна. Кафедрада алғашқы күннен бастап бір-бірін үнемі қолдайтын өте тату және ұйымшыл ұжым қалыптасты. Тәжірибелі аға оқытушылар жастарға кез-келген мәселені шешуге көмектесуге әрқашан қуанышты.

Кафедра оқытушыларының жетекшілігімен оқушылар облыстық іс-шараларда жүлделі орындарға ие болды. Әр мұғалім алдына іргелі ғылымдардың терең білімін, дағдыларын қалыптастыру және оларды қолдану мақсаттарын қояды. Сонымен қатар, оқушылардың логикалық ойлауын дамыту, оқуға жауапкершілікпен қарауға тәрбиелеу.

2020 жылдың желтоқсан айында кафедра оқытушылары Асқарова А.А. және Шорабаева Ж. А. "Жастар салауатты өмір салты үшін" атты облыстық ғылыми-практикалық конференцияға студенттердің жетекшілері ретінде қатысты. Студенттермен бірге өткізілген ғылыми-зерттеу жұмысы болды, ал нәтижесі Облыстық әдістемелік бірлестік шеңберінде конференцияда сөз сөйлеу және осы жобаларды қорғау болды.

2020 жылдың қараша айында кафедра оқытушылары Касимова М.А. және Әкімбаева К. Е. Бакирова Г. Т. "Қарағанды облысының экологиялық мәселелері" атты облыстық ғылыми-практикалық конференцияға студенттердің жетекшілері ретінде, сондай-ақ оқытушылардың өздері қатысты. Студенттермен бірге өткізілген ғылыми-зерттеу жұмысы болды, ал нәтижесі Облыстық әдістемелік бірлестік шеңберінде конференцияда сөз сөйлеу және осы жобаларды қорғау болды.