Ашық сабақ

Топ: 9-1-ТОРА-21

Пән: Автомобильге техникалық қызмет көрсетуді жүргізу

Тақырыбы:«Дөңгелектерді орнату бұрыштарын тексеру және реттеу жүріс бөлігіне техникалық қызмет көрсету»

Өткізетін күні: 17.03.2023ж

Оқытушы: Шарипов М.С

Сабақтың мақсаты: Cтуденттерді тәртіпке шақыру, автомобильді күтіп баптау, ақауды алдын алу автомобильдің сенімділігін арттыру. Автомобильдерге техникалық қызмет көрсету кезінже нақты орындалатын тәжірибелік жұмыс, теориядан алған білімдерін тәжірибеде көрсету.

Қысқаша сипаттамасы: Зертханалық-тәжірибелік  ашық сабақ оқу барысында  техника қауіпсіздігімен танысты, ЗТС-та жарты топ 14 студент қатысып, студенттер зертханалық кешенде Mitsubishi Diamante оқу көлігінің негізінде дөнгелектерді бұзып/жинау, шинаны теңестіру және дөнгелектердің өзара алшақтығын реттеу, тексеру жұмыстарын Жас Маман бағдарламасымен алынған арнайы (траверсалы төрт тіректі көтергіш Nordberg 4450J) заманауи жабдығы арқылы тәжірибе жүзінде түсіндіріліп, барлық мағұлмат толығымен берілді. Жаңа тақырып бойынша тапсырмамен танысып алған білімдерін тәжірибеде көрсете алды. Студенттер екі командаға бөлініп өзара сайысып бәсекеге қабілетті болды,  топпен жұмыс істеу кезінде  жеке бастың жауапкершілік қасиетін іске асыру мүмкіншіліктеріне тәрбиеленеді. Сонымен қатар, икемділіктері арттырып, тәжірибеде дағдыларын қалыптастырды.