Қарағанды жоғары политехникалық колледжі кітапханасы Book Crossing «Оқыңыз және басқаларға беріңіз»

07.02.2022 ж. Қарағанды жоғары политехникалық колледжінің кітапханасы ұйымдастырған «Оқыңыз және басқаларға беріңіз» букроссингі студент-тердің арасында кітап алмасуды және кітапты оқуды насихаттайды.

Жалпы кітап – біздің асып тастпайтын асыл досымыз. Технология атауы қанша дамып жатыр десек те, қай заманда болмасын кітаптың орнын биік тұрары сөзсіз. Аталмыш челленджге колледждің білімді студенттері белсене қатысты.

Шара барысында кітапханашы келуші оқырмандарға буккроссинг туралы ақпарат беріп, әр түрлі жанрдағы көркем шығармаларды, поэзияны оқуды ұсынды. «Букроссинг» қазақшаға аударғанда «кітап сыйлау» немесе «кітаптың айналасында жүруі» деген мағынаны білдіреді. Кез-келген студент үйлерінде өздері оқыған қызықты кітап болса соны алып келіп, орнына оқымаған кітаптарын алып оқуға мүмкіндік алады.

Сегодня в нашей библиотеке этот челлендж традиционно продолжается. Основная цель челленджа - повышение интереса молодого поколения к чтению. Если у вас дома есть интересная книга, которую вы читаете, вы можете принести ее и заменить на книги, которые вы не читали. У нас есть читатели, которые взамен принесли свои книги.

Очень важно: книги путешествуют во времени и пространстве, попадают из одних рук в другие, а значит продолжают жить!